
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2647055
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 08:08:16 | | SCORE | 8161 |
|---|
| FPS | 135 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6700 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-4590 CPU @ 3.30GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6700 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1EAE-661A - REV: DF |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 504 MHz - max: 2135 MHz |
|---|
| max power | 138 W |
|---|
|