FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2647087
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 08:25:33 |
| SCORE | 8979 |
|---|
| FPS | 149 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260505 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 9600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | ASRock RX 9070 XT Taichi OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1849-5401 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 88 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 2321 MHz |
|---|
| max power | 376 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1458-D000 - REV: C6 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 72 W |
|---|