FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2647088
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 08:25:35 |
| SCORE | 3578 |
|---|
| FPS | 59 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6750 GRE 12GB |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.1.260407 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 3500X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 6750 GRE 12GB |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1EAE-6730 - REV: E5 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 82 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 2414 MHz |
|---|
| max power | 186 W |
|---|