FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2647135
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 08:47:01 |
| SCORE | 7641 |
|---|
| FPS | 127 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 25.12.1.251128 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14600KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | ASUS RX 9070 XT TUF OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1043-613 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.12.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 55 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 84 °C |
|---|
| core clock | min: 218 MHz - max: 2304 MHz |
|---|
| max power | 351 W |
|---|
| GPU1 | Microsoft Basic Display Driver |
|---|
| PCI IDs | DEV: 12CE2-110D5559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|