
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2647160
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 08:57:33 | | SCORE | 6893 |
|---|
| FPS | 115 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13490F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1DA2-E426 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 82 °C |
|---|
| core clock | min: 785 MHz - max: 1652 MHz |
|---|
| max power | 181 W |
|---|
|