FurMark(x64) 2.6.0.0 - score ID: 2647219
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 09:24:59 |
| SCORE | 1723 |
|---|
| FPS | 29 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.289 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-10300H CPU @ 2.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F95 - SUB: 1D72-1945 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 90 °C |
|---|
| core clock | min: 360 MHz - max: 1350 MHz |
|---|
| max power | 49 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-9BC4 - SUB: 1D72-1945 - REV: 5 |
|---|