
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2647279
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 09:46:29 | | SCORE | 9853 |
|---|
| FPS | 164 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3090 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen Threadripper PRO 5945WX 12-Cores |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | ASUS RTX 3090 Strix OC 24G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2204 - SUB: 1043-87AF - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.59 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 1080 MHz - max: 1860 MHz |
|---|
| max power | 83 % TDP (319 W) |
|---|
|