
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2647284
FurMark (GL) Submitted by Gabriel on May 17, 2026 @ 09:47:37 | | SCORE | 5609 |
|---|
| FPS | 93 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6900 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.1.260407 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-10700K CPU @ 3.80GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6900 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 1DA2-E438 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 97 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 111 °C |
|---|
| core clock | min: 4 MHz - max: 2109 MHz |
|---|
| max power | 264 W |
|---|
|