
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2647315
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 09:59:12 | | SCORE | 1981 |
|---|
| FPS | 33 |
|---|
| 3D Renderer | Radeon RX Vega |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.1.1.251211 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i3-9100F CPU @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 28000 |
|---|
| | GPU0 | Radeon RX Vega |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-687F - SUB: 1DA2-E376 - REV: C3 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.1.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 26 MHz - max: 1277 MHz |
|---|
|