
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 2647332
FurMark (VK) Submitted by dotditdot on May 17, 2026 @ 10:05:10 | | SCORE | 9409 |
|---|
| FPS | 156 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-6700 CPU @ 3.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1E87 - SUB: 3842-2183 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 1516 MHz - max: 1636 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (227 W) |
|---|
| GPU1 | Meta Virtual Monitor |
|---|
| PCI IDs | DEV: C03B-DBEE - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|
|