
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2647358
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 10:12:51 | | SCORE | 7806 |
|---|
| FPS | 129 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6800 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6800 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 1002-E3A - REV: C3 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 12 MHz - max: 1931 MHz |
|---|
| max power | 203 W |
|---|
|