
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2647395
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 10:31:09 | | SCORE | 6307 |
|---|
| FPS | 105 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5900X 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22621 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2805 - SUB: 1043-8921 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 1606 MHz - max: 2656 MHz |
|---|
| max power | 93 % TDP (150 W) |
|---|
|