
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2647433
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 10:39:46 | | SCORE | 4783 |
|---|
| FPS | 79 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.49 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-9700K CPU @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | ASUS RTX 3080 Ti Strix |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2208 - SUB: 1043-8807 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 1590 MHz - max: 1816 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (400 W) |
|---|
|