FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2647437
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 10:40:47 |
| SCORE | 4335 |
|---|
| FPS | 71 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4090 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 185H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Arc(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D55 - SUB: 1043-3778 - REV: 8 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8132 |
|---|
| max core usage | 6 % |
|---|
| core clock | min: 100 MHz - max: 800 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4090 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2757 - SUB: 1043-3608 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 1380 MHz - max: 1620 MHz |
|---|