
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 2647503
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 11:05:15 | | SCORE | 5813 |
|---|
| FPS | 96 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.303 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12850HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28A0 - SUB: 1D05-139A - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 572.83 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 83 °C |
|---|
| core clock | min: 2070 MHz - max: 2370 MHz |
|---|
| max power | 126 W |
|---|
|