FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2647566
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 11:24:42 |
| SCORE | 6783 |
|---|
| FPS | 112 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.49 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 275HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1028-CCD - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8801 |
|---|
| max core usage | 4 % |
|---|
| core clock | min: 150 MHz - max: 550 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5090 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C58 - SUB: 1028-CCD - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 1072 MHz - max: 2032 MHz |
|---|