FurMark(x64) 2.8.0.0 - score ID: 2647585
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 11:28:37 |
| SCORE | 6993 |
|---|
| FPS | 116 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 25.20.42.14.260309 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Genuine Intel(R) 0000 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1458-D000 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6129 |
|---|
| max core usage | 9 % |
|---|
| core clock | min: 1000 MHz - max: 1000 MHz |
|---|
| max power | 38 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1849-5417 - REV: C0 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 56 °C |
|---|
| core clock | min: 142 MHz - max: 1801 MHz |
|---|
| max hotspot temperature | 76 °C |
|---|
| max power | 304 W |
|---|