FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2647763
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 12:20:12 |
| SCORE | 9911 |
|---|
| FPS | 163 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13500 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4680 - SUB: 1458-D000 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6129 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 650 MHz |
|---|
| max power | 40 W |
|---|
| GPU1 | Palit RTX 4060 Ti Dual OC 8G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2803 - SUB: 1569-F306 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 2310 MHz - max: 2536 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP |
|---|