
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2647792
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 12:27:48 | | SCORE | 9108 |
|---|
| FPS | 151 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1458-232E - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 90 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 2436 MHz |
|---|
| max power | 213 W |
|---|
|