FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2647795
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 12:28:14 |
| SCORE | 13338 |
|---|
| FPS | 223 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090 D/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13700KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5090 D |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B87 - SUB: 10B0-2067 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 2130 MHz - max: 2490 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (578 W) |
|---|