
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2647816
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 12:31:55 | | SCORE | 4026 |
|---|
| FPS | 67 |
|---|
| 3D Renderer | Radeon RX 5500 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.14761 Core Profile Context 21.30.23.04 30.0.13023.4001 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 3500 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19044 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5500 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7340 - SUB: 1462-3822 - REV: C5 |
|---|
| graphics driver | Adrenalin 21.30.23.04 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 101 °C |
|---|
| core clock | min: 25 MHz - max: 1773 MHz |
|---|
| max power | 128 W |
|---|
|