
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2647818
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 12:32:35 | | SCORE | 3233 |
|---|
| FPS | 53 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6400 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260506 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E3-1270 v6 @ 3.80GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6400 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-743F - SUB: 1DA2-E458 - REV: C7 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 44 MHz - max: 2101 MHz |
|---|
| max power | 43 W |
|---|
|