FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2647853
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 12:44:19 |
| SCORE | 2110 |
|---|
| FPS | 35 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) 130V GPU (8GB) |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 - Build 32.0.101.8724 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 5 226V |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Arc(TM) 130V GPU (8GB) |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-64A0 - SUB: 1025-193F - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8724 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| core clock | min: 800 MHz - max: 1850 MHz |
|---|
| max power | 17 W |
|---|