FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2647855
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 12:44:40 |
| SCORE | 13368 |
|---|
| FPS | 221 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 9950X3D 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5090 Founders Edition |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 10DE-2057 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 93 % |
|---|
| max core temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 2348 MHz - max: 2782 MHz |
|---|
| max power | 104 % TDP (576 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1043-8877 - REV: C9 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| core clock | min: 2200 MHz - max: 2200 MHz |
|---|
| max power | 193 W |
|---|