
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2647857
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 12:45:02 | | SCORE | 8416 |
|---|
| FPS | 138 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7600 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5500 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | ASRock RX 7600 XT Steel Legend 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7480 - SUB: 1849-5331 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 91 °C |
|---|
| core clock | min: 68 MHz - max: 2317 MHz |
|---|
| max power | 211 W |
|---|
|