
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2647871
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 12:48:16 | | SCORE | 8470 |
|---|
| FPS | 141 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260506 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 2600 Six-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19044 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 148C-2398 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 92 °C |
|---|
| core clock | min: 8 MHz - max: 1671 MHz |
|---|
| max power | 182 W |
|---|
|