FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2647879
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 12:50:51 |
| SCORE | 8990 |
|---|
| FPS | 149 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.86 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13500H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A7A0 - SUB: 17AA-3F96 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6790 |
|---|
| max core usage | 11 % |
|---|
| core clock | min: 350 MHz - max: 400 MHz |
|---|
| max power | 45 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D05 - SUB: 6688-2D05 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 2468 MHz - max: 2596 MHz |
|---|
| max power | 107 % TDP |
|---|