
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2647962
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 13:09:32 | | SCORE | 13451 |
|---|
| FPS | 224 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6800 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 25.10.2.250923 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7500F 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6800 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 1462-3961 - REV: C3 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.10.2 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 7 MHz - max: 2098 MHz |
|---|
| max power | 215 W |
|---|
|