FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2647993
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 13:17:54 |
| SCORE | 10996 |
|---|
| FPS | 183 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260506 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | SAPPHIRE RX 6700 XT Nitro 12G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1DA2-E445 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 94 °C |
|---|
| core clock | min: 47 MHz - max: 2345 MHz |
|---|
| max power | 211 W |
|---|