FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2647999
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 13:19:59 |
| SCORE | 9506 |
|---|
| FPS | 158 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6750 GRE 10GB |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 25.9.1.250822 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400F |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 6750 GRE 10GB |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1DA2-4454 - REV: DF |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.9.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 86 °C |
|---|
| core clock | min: 387 MHz - max: 2153 MHz |
|---|
| max power | 158 W |
|---|