FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2648025
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 13:25:33 |
| SCORE | 20412 |
|---|
| FPS | 339 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260505 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 265K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1462-7E34 - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8724 |
|---|
| max core usage | 3 % |
|---|
| core clock | min: 2000 MHz - max: 2000 MHz |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1849-5403 - REV: C0 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| core clock | min: 58 MHz - max: 2825 MHz |
|---|
| max hotspot temperature | 95 °C |
|---|
| max power | 336 W |
|---|