
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2648084
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 13:42:06 | | SCORE | 12242 |
|---|
| FPS | 204 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6800 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260506 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5500 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | PowerColor RX 6800 Red Dragon 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 148C-2407 - REV: C3 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 79 °C |
|---|
| core clock | min: 505 MHz - max: 2277 MHz |
|---|
| max power | 220 W |
|---|
|