FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2648091
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 13:43:30 |
| SCORE | 5480 |
|---|
| FPS | 91 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 25.8.1.250723 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13600KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | SAPPHIRE Pulse RX 7900 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1DA2-471E - REV: CC |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.8.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 82 °C |
|---|
| core clock | min: 1322 MHz - max: 1676 MHz |
|---|
| max power | 325 W |
|---|