FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2648092
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 13:43:41 |
| SCORE | 21073 |
|---|
| FPS | 350 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | XFX RX 9070 XT Mercury OC Magnetic Air |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1EAE-8811 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 96 % |
|---|
| max core temperature | 54 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 79 °C |
|---|
| core clock | min: 159 MHz - max: 2606 MHz |
|---|
| max power | 347 W |
|---|
| GPU1 | Microsoft Basic Display Adapter |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1462-7E49 - REV: CB |
|---|