FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2648108
FurMark (GL) Submitted by Glling-Computer on May 17, 2026 @ 13:47:27 |
| SCORE | 8384 |
|---|
| FPS | 139 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 25.20.42.14.260309 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7590 - SUB: 1458-2429 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.20.42.14 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 83 °C |
|---|
| core clock | min: 138 MHz - max: 2532 MHz |
|---|
| max power | 184 W |
|---|