FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2648124
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 13:54:17 |
| SCORE | 5277 |
|---|
| FPS | 88 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 260 w/ Radeon 780M Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 28000 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D19 - SUB: 1025-1837 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 1830 MHz - max: 2122 MHz |
|---|
| max power | 80 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon 780M Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1900 - SUB: 1025-190A - REV: B6 |
|---|
| max core usage | 2 % |
|---|
| core clock | min: 800 MHz - max: 800 MHz |
|---|
| max power | 13 W |
|---|