
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2648146
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 13:59:26 | | SCORE | 5216 |
|---|
| FPS | 86 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-10400F CPU @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1DA2-E451 - REV: C7 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 78 °C |
|---|
| core clock | min: 67 MHz - max: 2322 MHz |
|---|
| max power | 101 W |
|---|
|