
|
FurMark(x64) 2.4.3.0 - score ID: 2648158
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 14:03:13 | | SCORE | 5226 |
|---|
| FPS | 87 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX6500 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 Compatibility Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6500 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-743F - SUB: 1458-2402 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 86 °C |
|---|
| core clock | min: 5 MHz - max: 2352 MHz |
|---|
| max power | 80 W |
|---|
|