
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2648159
FurMark (GL) Submitted by Punix3D on May 17, 2026 @ 14:03:46 | | SCORE | 8703 |
|---|
| FPS | 144 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260506 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 3600XT 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1DA2-426E - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 6 MHz - max: 1930 MHz |
|---|
| max power | 253 W |
|---|
|