
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2648163
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 14:05:37 | | SCORE | 10045 |
|---|
| FPS | 167 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7700 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260505 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-747E - SUB: 1458-2414 - REV: FF |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 95 °C |
|---|
| core clock | min: 218 MHz - max: 2358 MHz |
|---|
| max power | 324 W |
|---|
|