FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2648205
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 14:21:30 |
| SCORE | 3826 |
|---|
| FPS | 62 |
|---|
| 3D Renderer | Radeon RX 590 Series |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.1.1.251211 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i3-12100 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 730 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4692 - SUB: 1462-7D46 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 1400 MHz - max: 1400 MHz |
|---|
| max power | 27 W |
|---|
| GPU1 | Radeon RX 590 Series |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-67DF - SUB: 1458-2311 - REV: E1 |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|