
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2648227
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 14:26:32 | | SCORE | 6631 |
|---|
| FPS | 110 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260506 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1DA2-E445 - REV: C5 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 85 °C |
|---|
| core clock | min: 8 MHz - max: 2063 MHz |
|---|
| max power | 186 W |
|---|
|