FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2648231
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 14:27:16 |
| SCORE | 8852 |
|---|
| FPS | 147 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 25.12.1.251128 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-9700F CPU @ 3.00GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22621 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 6600 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1462-5024 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.12.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 54 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 78 °C |
|---|
| core clock | min: 1 MHz - max: 2251 MHz |
|---|
| max power | 140 W |
|---|
| GPU1 | Meta Virtual Monitor |
|---|
| PCI IDs | DEV: C03B-DBEE - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|