FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2648279
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 14:38:29 |
| SCORE | 8565 |
|---|
| FPS | 142 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 581.80 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12650H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-46A3 - SUB: 1558-26A1 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 6 % |
|---|
| core clock | min: 1400 MHz - max: 1400 MHz |
|---|
| max power | 39 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28A0 - SUB: 1558-26A1 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 81 °C |
|---|
| core clock | min: 1936 MHz - max: 2100 MHz |
|---|