FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2648358
FurMark (GL) Submitted by wabi on May 17, 2026 @ 14:57:57 |
| SCORE | 16994 |
|---|
| FPS | 282 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.86 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 265K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1458-D000 - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6129 |
|---|
| max core usage | 4 % |
|---|
| core clock | min: 550 MHz - max: 550 MHz |
|---|
| max power | 38 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F04 - SUB: 10B0-F327 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 76 °C |
|---|
| core clock | min: 2446 MHz - max: 2610 MHz |
|---|
| max power | 106 % TDP |
|---|