FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 2648462
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 15:20:23 |
| SCORE | 9674 |
|---|
| FPS | 160 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.74 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-14900HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A788 - SUB: 1043-34B8 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6790 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 350 MHz - max: 450 MHz |
|---|
| max power | 61 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28E0 - SUB: 1043-34B8 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 85 °C |
|---|
| core clock | min: 2326 MHz - max: 2700 MHz |
|---|