FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2648463
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 15:20:29 |
| SCORE | 16505 |
|---|
| FPS | 274 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.86 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 270K Plus |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1462-7E34 - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.5869 |
|---|
| max core usage | 4 % |
|---|
| core clock | min: 550 MHz - max: 550 MHz |
|---|
| max power | 40 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C05 - SUB: 7377-2000 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 91 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 2460 MHz - max: 2768 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP |
|---|