FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2648539
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 15:40:49 |
| SCORE | 9325 |
|---|
| FPS | 155 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.86 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 28000 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 730 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4692 - SUB: 1458-D000 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6129 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 1450 MHz - max: 1450 MHz |
|---|
| max power | 10 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D05 - SUB: 6688-2D05 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 96 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 2528 MHz - max: 2648 MHz |
|---|
| max power | 104 % TDP |
|---|