
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2648565
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 15:46:17 | | SCORE | 13206 |
|---|
| FPS | 219 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 9900X 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1849-5417 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 84 °C |
|---|
| core clock | min: 1563 MHz - max: 2189 MHz |
|---|
| max power | 307 W |
|---|
|