FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2648744
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 16:30:18 |
| SCORE | 6993 |
|---|
| FPS | 116 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5050 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.49 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13700HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4688 - SUB: 1558-1350 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 12 % |
|---|
| core clock | min: 1550 MHz - max: 1550 MHz |
|---|
| max power | 62 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5050 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D98 - SUB: 1558-1370 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 2040 MHz - max: 2446 MHz |
|---|